• Košík je prázdny.

info(at)androrganics.eu | Poštovné nad 99 € zdarma!

  • Elite Flex Guard 750g - NOVINKA!Elite Flex Guard 750g - NOVINKA!

Elite Flex Guard 750g - NOVINKA! tovar je novinka !

18-zložková kĺbová výživa

  • Pôvodná cena: 55,90 €
  • Skladom
  • Popis
  • Zloženie
  • Dávkovanie
  • Recenzie

Viac o produkte

Kód tovaru: EliteFlexGuard
Našim cieľom bolo vytvoriť tú najkomplexnejšiu a najúčinnejšiu kĺbovú výživu na trhu. Tak vznikol ELITE FLEX GUARD - kĺbová výživa pre profesionálnych športovcov, s ktorou zvládnete aj to najťažšie tréningové zaťaženie! Obsahuje až 18 zložiek pre maximálnu synergiu a obnovu kĺbov, chrupaviek, väzív a šliach. Navyše neobsahuje žiadne umelé sladidlá.

Zložky:

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén I.typu a III.typu

Inulín

Glukosamín sulfát 2KCL

Chondroitín sulfát

Aquamin F

MSM

Žraločia chrupavka

Kurací kolagén z hrudnej chrupavky II. typu

Boswellia serrata

Vitamín C

OVOMET® kolagén I.typu zo stien vaječných škrupín

Enzým bromelaín

Hyaluronan sodný

Vitamín E

Astaxantín 99%

Vitamín B6

Vitamín K2

Vitamín D3

Zloženie

Zloženie (citrón + limetka): Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén I.typu a III.typu, inulín, glukosamín sulfát 2KCL, chondroitín sulfát, aquamin F (Lithothamnion coralloides), MSM (methylsulfonylmethan), žraločia chrupavka, kurací kolagén z hrudnej chrupavky II. typu, extrakt zo živice stromu kadidlovníka pilovitého 5:1 (boswellia serrata), kyselina L-askorbová (vitamín C), OVOMET® kolagén I.typu zo stien vaječných škrupín, enzým bromelaín (1200GDU/g), hyaluronan sodný, astaxantín extrakt 99%, DL-alfa-tokoferol acetát (vitamín E), pyridoxin HCL (vitamín B6), menachinón MK-7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3), kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodná aróma: citrón a limetka, sladidlo: glykozidy steviolu

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 25 g, dve odmerky (cca 12,5 g) rozmiešaná vo vode dva krát denne. Užívajte zásadne po jedle! Pre dosiahnutie požadovaných účinkov je nevyhnutné užívať produkt každý deň po dobu najmenej dvoch mesiacov.

Upozornenie: Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby trpiace neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Doporučená denná dávka sa nesmie prekročiť. Alergény: Kôrovce, mäkkýše, ryby, vajcia.

Recenzie

Najpredávanejšie produkty

Naši zakázníci najčastejšie kupujú produkty:

NÁJDETE NÁS

 

AKCEPTUJEME

 

REGISTRÁCIA

Vytvorenie zákazníckeho profilu Vám však umožní nakupovať s rôznymi extra výhodami alebo získavať trvalo hromadné zľavy...

Vytvoriť konto