• Košík je prázdny.

info(at)androrganics.eu | Poštovné nad 89 € zdarma!

O nás

ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS

Vitajte na našej stránke, sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá špeciálnou výživou. Vo výžive sa pohybujeme cez 15 rokov a preto sme v roku 2017 založili vlastnú značku, ktorá prináša jedinečné zložky, koncentrácie a kombinácie, ktoré je premiérovo možné zabezpečiť len u nás.

Distribúciu pre Slovensko a Českú republiku zabezpečuje:

Steerlop s.r.o.
IČO: 46 980 458
DIČ: 2023745273
IČ DPH:2023745273
Office: Nitra, Rybárska 37, 94901
Konateľ: Benko Marek, Tel: +421 911 088 344

ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS sa spája s jedným z popredných výrobcov kvalitných doplnkov na svete. U nás získate produkt, ktorý sa vyrába v kontrolovanom laboratórnom prostredí a testuje sa pomocou HPLC. To znamená, že je zaručená čistota produktu a to, čo sa vám dostane do rúk a je napísane na obale, tam v skutočne aj je! Viete, že keď si kúpite túto značku, získavate prémiovú kvalitu, ktorá poskytuje vysoký výkon potrebný pre dnešných športovcov a ich nároky.

Veľa lacných výrobkov sa dnes vyrába s použitím lacných surovín v nablýskanom obale so zameraním na nízky rozpočet a vysoký zisk.
My však premýšľame inak, snažíme sa ušetriť na obale, ale nikdy nie na jeho obsahu. Neuspokojujte sa preto s nižšou kvalitou.
V ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS sme hrdí, že ponúkame najkvalitnejšie doplnky, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu.

Naším zámerom je prinášať na trh nové, kvalitné a účinné výrobky pre športovcov a profesionálov, ktorí sa chcú posúvať vpred a byť pri inováciách za výhodné ceny.

Portfólio našich výrobkov prinášame vždy v tej najvyššej možnej kvalite, koncentrácii a dostupnosti pre ľudský organizmus, čo zabezpečí pre Vás vždy maximum, ktoré môžete z daného produktu, suroviny vyťažiť.

U nás nájdete vždy niečo výnimočné. Veľa našich extraktov sa momentálne pýši celosvetovým prvenstvom, ktoré sú napr. v produktoch: TRIBANDROL, ANASTEROL, TESTOJACK...

Zakladáme si na férovosti a účinnosti každého produktu. Je už len na Vás, vybrať si ten správny na základe vášho cieľa.

..........ANDRORGANICS PERFORMANCE SUPPLEMENTS je značka kvality, ktorú určite pocítite...........

Sami sme športovci a dlho sme hľadali kvalitné produkty s citeľnou účinnosťou, ale bez toho, aby sme si poškodili svoje zdravie.
Sami na sebe sme pocítili účinky a sme radi, že sa s nimi môžeme podeliť aj s Vami.

Taktiež sme sa zamerali na finančnú dostupnosť našich produktov. Vzhľadom na obsah účinných látok a ich množstvo a koncentráciu v dávke sú naše produkty oveľa dostupnejšie ako bežne ponúkané na trhu...

Naše portfólio budeme postupne rozširovať o ďalšie kvalitné kúsky, ktoré sú už v príprave a budeme radi, ak s nimi dosiahnete svoje ciele a prekročíte svoje limity.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám dali dôveru a vyskúšali naše prvé novinky.
Ďakujeme za spätné referencie, poznámky, názory a aj konštruktívnu kritiku.
Toto všetko nás posúva ďalej a pomáhate nám priniesť to najlepšie pre Vás.

Pre ďalšiu spoluprácu a distribúciu našich výrobkov kontaktujte:

Konateľ: Benko Marek
Tel: +421 911 088 344

S úctou tím Androrganics M & S


NÁJDETE NÁS

 

AKCEPTUJEME

 

REGISTRÁCIA

Vytvorenie zákazníckeho profilu Vám však umožní nakupovať s rôznymi extra výhodami alebo získavať trvalo hromadné zľavy...

Vytvoriť konto