ANDRORGANICS

Naša filozofia a priorita:

KVALITA – ČISTOTA – ÚČINNOSŤ

Vitajte na našej stránke a dovoľte, aby sme sa vám v krátkosti predstavili. Sme slovenská značka, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou špeciálnej športovej výživy. V tomto odvetví sa pohybujeme už viac ako 15 rokov a v roku 2017 sme sa rozhodli založiť vlastnú značku, ktorou prinášame nielen klasické a overené, ale hlavne špeciálne produkty s jedinečnými zložkami, koncentráciami a kombináciami, ktoré nájdete len u nás.

Vieme, že napísať sa dá veľa, preto odporúčame vlastnú osobnú skúsenosť. Vyskúšaj naše produkty a sám zistíš, prečo sú zákazníci verní našej značke..

ANDRORGANICS môžeme nazvať aj ako rodinnú značku, ktorá si dáva záležať na každom detaile. U nás získate produkty, ktoré sa vyrábajú v kontrolovanom laboratórnom prostredí, s certifikátom: Food Safety System Certification FSSC 22000 a testujú sa pomocou HPLC. Toto všetko zaručuje maximálnu čistotu každého produktu. Preto viete, že keď si kúpite produkt u nás, získavate prémiovú kvalitu, ktorá poskytuje vysokú účinnosť, nielen pre bežných ľudí, ale aj pre nároky profesionálnych športovcov.

Neuspokojujte sa ani vy s nižšou kvalitou produktov a plaťte za čo najkvalitnejší obsah! My v ANDRORGANICS sme hrdí na to, že ponúkame najkvalitnejšie doplnky, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu. Naším zámerom je prinášať na trh nové, kvalitné a účinné produkty pre kondičných aj profesionálnych športovcov, ktorí sa chcú posúvať vpred vďaka inováciám v doplnkoch výživy za dostupné ceny. Celé portfólio našich výrobkov prinášame vždy v tej najvyššej možnej kvalite, koncentrácii a dostupnosti pre ľudský organizmus, čo zabezpečí pre vás vždy maximum, ktoré môžete z daného produktu resp. suroviny vyťažiť.

U nás nájdete vždy niečo výnimočné. Veľa našich extraktov sa momentálne pýši celosvetovým prvenstvom, ktoré sú hlavne v našich špeciálnych radách stimulatov a anabolizérov. Zakladáme si na férovosti a prvotriednej účinnosti každého produktu. Je už len na vás, vybrať si ten správny produkt podľa vášho cieľa.

……….ANDRORGANICS je značka kvality, ktorú určite pocítite.……….

My sami sme športovci a dlho sme hľadali kvalitné produkty s citeľnou účinnosťou, ale bez toho, aby sme si poškodili svoje zdravie - napr. dopingovými látkami. Prvotriedne účinky produktov Androrganics sme pocítili najprv sami na sebe a sme veľmi radi, že sa o ne môžeme podeliť aj s vami. Taktiež sme sa zamerali na finančnú dostupnosť našich produktov. Vzhľadom na obsah účinných látok, ich množstvo a koncentráciu v balení sú naše produkty po prepočte oveľa dostupnejšie ako iné produkty, bežne ponúkané na trhu. Naše portfólio budeme priebežne rozširovať o ďalšie kvalitné
produkty, ktoré neustále pripravujeme a inovujeme tie aktuálne. Budeme úprimne radi, ak s nimi dosiahnete svoje ciele a prekročíte svoje limity.

Vaša spokojnosť a dôvera v našu značku je pre nás prvoradá a motivuje nás v našej práci pokračovať ďalej.

Ďakujeme všetkým, ktorí v našich skromných začiatkoch vyskúšali naše prvé novinky. Ďakujeme za všetky spätné referencie, poznámky, názory a aj konštruktívnu kritiku. Toto všetko nás posúva ďalej a pomáhate nám prinášať na trh to najlepšie.

S úctou tím Androrganics – Marek a Slavo